Nasza oferta

O naszej firmie

Od ponad 20 lat oferujemy swoim klientom najwyższej jakości artykuły gospodarstwa domowego niezbędne w codziennym funkcjonowania każdej rodziny.

Początkowo strategicznym elementem działań naszej firmy była produkcja i sprzedaż sitek i noży do maszynek do mięsa, samych maszynek oraz wszelkich części zamiennych. Wieloletnie doświadczenie oraz stałe udoskonalanie tego segmentu naszej działalności sprawiło, iż staliśmy się liderem na rynku krajowym.

Zmieniająca się sytuacja gospodarcza zapoczątkowała potrzebę poszerzenia naszego argumentu. Obecnie w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór porcelany, szkła, sztućców, garnków, wyrobów z tworzyw sztucznych i stali nierdzewnej.

Oferujemy szeroką gamę akcesoriów kuchennych i łazienkowych. Naszą ofertę uzupełniają znicze, sezonowe dekoracje świąteczne oraz artykuły winiarskie i do przetwórstwa. Dążenie do oferowania swoim klientom najwyższej jakości produktów sprawiło, iż zaufali nam najwięksi polscy producenci i importerzy. Jesteśmy regionalnym dystrybutorem m. in. takich marek jak Krosno S.A., Lamela i Emalia Olkusz dzięki czemu możemy zaoferować duży wybór artykułów w niezwykle atrakcyjnych cenach.

© 2010 Stokmet - wszelkie prawa zastrzeżone